O nas

17 maja bieżącego roku kocia mama Grogu wydała na świat 4 śliczne rodowodowe
maleństwa. Tym razem kotki otrzymają imiona zaczynające się od litery „D”.

Już wkrótce przedstawimy Wam nasze propozycje imion a tymczasem zapraszamy do
podziwiania rosnących śliczności. Zobaczyć kotki można na głównej stronie lub na blogu, gdzie niebawem pod portretami będą opisy poszczególnych kociaków.

Jeszcze tylko chwila cierpliwości a będziecie mogli umówić się na wizytę, by poznać na żywo swojego przyszłego pupila, pobawić się z nim i zrobić zdjęcia, które trafią do rodzinnego albumu:)

Po podjęciu decyzji zostaje ustalona zaliczka rezerwacyjna, która gwarantuje rezerwację kotka do momentu, kiedy będzie go można odebrać po upływie co najmniej 11 tygodnia życia mruczka.

 

Koty dodają energii, prowokują do śmiechu, wspaniale nadają się do przytulania, niemal zawsze są co najmniej śliczne, a czasami wręcz piękne. Roger Caras

Każdy kotek opuszczający naszą hodowlę zostaje wyposażony w zabawkę oraz ręcznie robiony kocyk, z którym dorastał, by w nowym domu pojawiły się znajome zapachy, dzięki czemu szybciej się przyzwyczai do zmiany otoczenia.
Dla właścicieli, którzy wcześniej nie mieli styczności z kotem, służymy radami odnoście wyboru kuwety, żwirku, jedzenia oraz drapaka.

Cena: 2 500 zł /sztuka

Kotki w momencie sprzedaży są odrobaczone, zaszczepione pierwszą dawką na podstawowe choroby zakaźne oraz posiadają wczepione chipy.
Przy zakupie kotka zostaje spisana umowa zakupu oraz udostępniana jest kopia rodowodu.

Nazwa hodowli: British Cats
Nazwa Stowarzyszenia: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Psa i Kota „Rodowodowy Pupil”
Hodowla zarejestrowana pod numerem: 3749/2023

Regon: 368358096

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego w zakładce kontakt.

 

Galeria